یک فنجان چای دیشلمه

شاید بیش از ٢ سال است که با شما نبوده‌ام.بهانه ها و عذر های متعددی هم وجود داشته که برخی موجه اند و برخی دیگر نه. اما اینها دلیل خوبی برای دوری از شما نیستند.حالا ٢ باره آمده ام تا با هم آشتی کنیم  یک فنجان چای دیشلمه باهم صرف کنیم و گاهی با هم حرفی یا حرفهایی از دنیای شعر بزنیم.از بی وفاییها،از بی توجهی ها، از ریاست های نابجای و بزرگتری کردن نا حق... دکان ساختن از شعر...و کسی نیست بگوید ای بابا دست از سر شعر بردارید و آنرا به اهلش بسپارید.  

 بالاخره به این بهانه سعی می کنم ٢ باره هر از گاهی سری به شما بزنم و چیزی بنویسم.زیرا از شما فاصله گرفته ام و از دنیایتان بی خبرم و شاید باید بگویم کم خبرم.ضمن اینکه حالا به این نتیجه رسیده ام که همه دنیای من نباید شعر باشد.می شود در مورد خیلی چیزها با شما درد و دل کرد... در مورد روزگار نوشت و از بچه ها گفت که دارند بزرگ می شوند. از دوستان ...صفت که دارند (ببخشید ٢ باره دارم شروع می کنم) نه... از سیاست... از دین ... از تاریخ و ... حرف زد و البته بیشتر باید از شما یاد بگیرم. پس تا بعد. دعا کنید و انرژی بدهید تا ادامه بدهم. و حالا بفرمایید چایتان سرد نشود!

/ 16 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خواهران غریب

سلام با غزلی بروزیم. اگه قابل میدونین سری به ما بزنید. " صبور و سحر "

بیقرار

سلام حضرت اخوی قرار بود که بیشترک بنوسد چطوشد؟[چشمک]

حميد شرفي

سلام بر تو اي هميشه سبز. ساغرت لبالب باد. بروزم و منتظر نگاه. هرچند تكراري شدم!!!

بیقرار

سلام این چایی دیشلمه از دهن افتاد!![چشمک]

علی

سلام وبلاگ زيبايی داری بيشتر مطالبش رو ديدم و خوندم جالب بود. منم آپم خوشحال ميشم بيای و نظرت رو بگی . با تشكر موفق باشيد... علی احرامیان پور

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.

بیقرار

فرارسیدن یازدهم ذی القعده سالروز ولادت هشتمین امام معصوم، خورشید فروزان خراسان، مایه بركت و افتخار كشور ایران، محبوب دلهای شیعیان، حضرت ابی الحسن علی بن موسی الرضا علیه السلام را به شما تبریك می گویم.

يادداشت نو

همه دعوتند آمده ايم تا همه با هم باشيم. خبر هاي و برنامه هاي انجمن يادداشت نو را در اين وبلاگ دنبال كنيد. http://yaddashteno86.blogfa.com/

حمید شرفی

سلام بر استادم. خوشا دمیدن شعرت خوشا به روح بلندت روم سیاه! فقط همینو میتونم بگم